免费下载

Wrzutnik - Najlepsze Tapety HD

  Wrzutnik - Najlepsze Tapety HD icon

  Wrzutnik - Najlepsze Tapety HD

  通过: 12 9.2

  9.2 用户
  评级
  免费下载

  截屏

  描述

  Wrzutnik jest darmową, mobilną aplikacją pozwalającą na podgląd i odtwarzanie materiałów multimedialnych znalezionych, wyróżnionych i opublikowanych w obrębie internetu.

  Edycja darmowe tapety to największa baza tapet dostępna w Google Play! Wszystko całkowicie za darmo, ogromny katalog, w którym znajdziej najbardziej przydatne i spektakularne, najefektowniejsze tepety znalezione w Internecie. To proste! Wystarczy znaleźć interesujący Cię wzór, kliknąć i ustawić na ekranie głównym urządzenia. To wszystko! Prawda, że proste? Telefon? Tablet? Inne urządzenie? Nie szkodzi! Wszystkie wzory mają jakość HD i są uniwersalne, dzięki czemu dopasują się do każdego ekranu i wszędzie wyglądają świetnie!

  Ale właściwie po co to robić?
  Większość ludzi skupia się na estetykę, na ładnym wyglądzie rzeczy. Jest to jedna z najcenniejszych rzeczy. Dlaczego? Smartfon androidowy, tablet lub inne urządzenie tak naprawdę reprezentuje ciebie – twoją osobowość. Kiedy pokazujesz go innym ludziom – mogą oni wywnioskować z niego wiele rzeczy o tobie, jak poczucie humoru, aktualny nastrój, zachowanie, a nawet rozpoznać duszę artysty! Dlatego ważne jest , aby pierwszy ekran graficzny o zwany tapetą był tak unikatowy.

  Obecnie nasze tapety biblioteka ma odniesienie do ponad 10 tysięcy tematów graficznych i obejmuje następujące działy: Tapety ze zwierzętami, oraz naturą, w tym krajobrazy z naszej planety, oraz wszechświata. Tapety artystyczne , w tym fikcję, elementy humorystyczne, miłość i przyjaźń i / lub zabawne motywy. Tapety ze znanymi ludźmi z muzyki, gwiazdami sportu i filmu jak i celebrytów lub związane z ich bogatego życia - na przykład samochody sportowe, podróże i piękne domy. Tapety sportowe, w tym piłka nożna jak i ludzi ze świata piłki, w tym kluby, loga konkretnych zespołów.

  .. I wiele, wiele więcej !

  Sprawdź i ustaw swój najlepszy motyw już teraz !
  Należy pamiętać, że jest to nieoficjalna aplikacja - jest to po prostu odniesienie do obrazów dostępnych w Internecie :)

  Baw się dobrze !

  用户观点

  12 来自评论

  "非常棒"

  9.2