免费下载

Deser.pl

  Deser.pl icon

  Deser.pl

  通过: 91 7

  7 用户
  评级
  免费下载

  截屏

  描述

  Po sucharach - czas na deser

  Śmieszne obrazki, filmiki, najświeższe memy i celne demotywatory od Gazeta.pl. Naszą specjalnością są newsy, nieprawdopodobne, a jednak prawdziwe.

  Naszym użytkownikom dostarczamy rozrywkę w limitowanych dawkach! Stawiamy na jakość a nie ilość.

  Pierwsi wiemy, co jest gorące na Facebooku i Twitterze, tropimy wpadki polityków, serwujemy najbardziej absurdalne wiadomości z Polski i ze świata. A w przerwach wyłapujemy najgłupsze nagłówki z „Faktu” i „Super Expressu”.

  Mało? Mamy też świetne galerie, zaskakujące rankingi, słodkie zwierzaki, wzruszające historie i ciekawe archiwalne zdjęcia. Najlepszy przepis na zabicie nudy w pracy, szkole czy tramwaju. Deser teraz jest zawsze pod ręką. Tu znajdziesz coś więcej niż Kwejk czy Joe Monster.

  Znasz już wszystkie treści ? Zajrzyj do aplikacji ★ Plotek.pl ★ – najgorętsze newsy w polskim internecie. Oglądaj, czytaj, dziel się ze znajomymi i lajkuj na fejsie.

  Uwaga: Aplikacja przechowuje lub uzyskuje dostęp do danych na Twoim urządzeniu.

  Używamy anonimowych informacji zapisanych na Twoim urządzeniu w celach reklamowych i statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, nie instaluj aplikacji. Poprzez instalację naszej aplikacji akceptujesz zasady opisane w naszej http://serwisy.gazeta.pl/O_nas/1,111259,13569772,Polityka_Prywatnosci_w_zakresie_aplikacji_mobilnych.html">polityce prywatności.

  UWAGA: nie zawiera treści porno, seksu, nagości, nadużyć alkoholu (w szczególności piwa i wódki) oraz brutalnych scen walk i przemoc w szczególności z udziałem broni, nie zachęca do hazardu w postaci jakichkolwiek gier losowych takich jak poker, ruletka, black jack itp.

  用户观点

  91 来自评论

  "很好"

  7